Адміністрація вирішила продати даний сайт. За детальною інформацією звертайтесь за адресою: rozrahu@gmail.com

ВИВЧЕННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МОДЕЛЮВАННЯ СИГНАЛІВ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB

Інформація про навчальний заклад

ВУЗ:
Національний університет Львівська політехніка
Інститут:
Інститут комп'ютерних технологій
Факультет:
Не вказано
Кафедра:
Автоматики

Інформація про роботу

Рік:
2024
Тип роботи:
Звіт
Предмет:
Захист інформації
Група:
ЗІ-32

Частина тексту файла

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА" ІНСТИТУТ КОМП’ЮТЕРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ, АВТОМАТИКИ ТА МЕТРОЛОГІЇ КАФЕДРА ”ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ”  Звіт до лабораторної роботи № 1 з курсу: " Засоби прийому та обробки інформації в системах захисту" на тему: “ ВИВЧЕННЯ ІНСТРУМЕНТАЛЬНИХ ЗАСОБІВ МОДЕЛЮВАННЯ СИГНАЛІВ У СЕРЕДОВИЩІ MATLAB” Вивчити засоби Matlab для моделювання детермінованих і випадкових сигналів із заданими параметрами. Повний текст завдання: Ознайомитись с основами теорії сигналів. Отримати варіант роботи у викладача. Загрузити систему Matlab в комп’ютер. Створити скрипт-файл лабораторної роботи. Побудувати графіки сигналів і перенести їх у звіт. Загрузити систему Simulink. Згенерувати сигнал, використовуючи блоки системи Simulink. Побудувати графіки сигналів з допомогою блоків бібліотеки Sinks та Sources. Оформити звіт. Варіант Вид сигналу Параметри сигналу    амплітуда частота, Гц час, с  3 Однополярний прямокутний періодичний сигнал 0,5 10 1   Скрипт-файл генерації сигналів: clear all; T = 0.1; Tf = 1; Ts = 0.0001; [x, t] = gensig('pulse', T, Tf, Ts); plot(t, 0.5*x); axis([0 1 -1 1.5]); Блок-схему генерації сигналів в системі Simulink:  Форми отриманих сигналів: Виконання скрипт-файлу: Виконання в системі Simulink:   Висновок: Виконуючи дану лабораторну роботу, ми розглянули деякі з видів детермінованих і випадкових сигналів, на практиці навчилися використовувати засоби Matlab для моделювання і дослідження сигналів. Сигнал – це матеріальний носій інформації, тобто, це фізичний процес, який проходить в часі і несе інформацію про яку-небудь подію, стан об’єкта чи передає команди управління, оповіщення. Оскільки без певних фізичних явищ, і відповідних сигналів неможливо уявити собі технічний прогрес і розвиток, то очевидно, що сигнали, як інструмент, потрібно чітко розрізняти, і знати їх особливості. Тому зрозумілою є їх детальна класифікація по усіх параметрах, таких як природа сигналу, періодичність, енергія, частотні і часові властивості, квантованість, форма представлення, стабільність параметрів, особливості застосування. В практиці синтезу і аналізу систем зв’язку використовують такі види сигналів, як одиничний імпульс (функція Хевісайда), імпульсна функція Дірака, гармонічний сигнал, послідовність біполярних, чи однополярних імпульсів, пилкоподібний сигнал, інтерполяційна функція Котельникова, “ білий ” чи Гаусівський шум, та ін.
Антиботан аватар за замовчуванням

01.01.1970 03:01

Коментарі

Ви не можете залишити коментар. Для цього, будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь.

Завантаження файлу

Якщо Ви маєте на своєму комп'ютері файли, пов'язані з навчанням( розрахункові, лабораторні, практичні, контрольні роботи та інше...), і Вам не шкода ними поділитись - то скористайтесь формою для завантаження файлу, попередньо заархівувавши все в архів .rar або .zip розміром до 100мб, і до нього невдовзі отримають доступ студенти всієї України! Ви отримаєте грошову винагороду в кінці місяця, якщо станете одним з трьох переможців!
Стань активним учасником руху antibotan!
Поділись актуальною інформацією,
і отримай привілеї у користуванні архівом! Детальніше

Оголошення від адміністратора

Антиботан аватар за замовчуванням

пропонує роботу

Admin

26.02.2019 12:38

Привіт усім учасникам нашого порталу! Хороші новини - з‘явилась можливість кожному заробити на своїх знаннях та вміннях. Тепер Ви можете продавати свої роботи на сайті заробляючи кошти, рейтинг і довіру користувачів. Потрібно завантажити роботу, вказати ціну і додати один інформативний скріншот з деякими частинами виконаних завдань. Навіть одна якісна і всім необхідна робота може продатися сотні разів. «Головою заробляти» продуктивніше ніж руками! :-)

Новини